Towarzystwo ubezpieczeniowe AXA Olsztyn

Towarzystwo ubezpieczeniowe AXA Olsztyn jest akcją którejkolwiek z najsilniejszych grup ubezpieczeniowych na świecie. Na rodzimym sektora firma ostatnia jest z 2006 roku również napawa się sporym zaufaniem klientów.

Klientom biznesowym towarzystwo oferuje wielki asortyment usług ubezpieczeniowych, w obecnym zabezpieczenia gospodarcze i kierowanie aktywami. Z kolei klienci indywidualni odkryją w jej możliwości ubezpieczenia na bycie, inwestycyjne, turystyczne, transportowe a dużo innych.

Ubezpieczenia na życie

AXA Olsztyn oferuje kilka bardzo dobrych wyjść w aspekcie ubezpieczeń na życie, jakie dysponują kryć nas dodatkowo znajomą rodzinę przed konsekwencjami niespodziewanych zdarzeń losowych, śmierci lub utraty zdrowia. Główne artykuły w tej liczb to:

Plan Elastyczny,

Plan Uniwersalny,

Plan ochronny AXA.

Plan Elastyczny – warta oraz inwestowanie

Plan Elastyczny jest możliwością, jaka wywołuje już ważne pole w porządku zabezpieczeń na działanie. Jest to polisa, która zbiera funkcję ochronną i inwestycyjną. Nie właśnie zabezpiecza przyszłość swoich ulubionych, jeśli osiągnie do znanej śmierci, lecz też wykonywa szansa inwestowania pieniądza w ramach wybranej metody inwestycyjnej czy przez tak zwane portfele modelowe. Ubezpieczony sam ustala o obszarze oraz etapie życia polisy, natomiast w ramach umów dodatkowych może powiększyć ją na pomoc jednocześnie w przykładzie groźnej choroby czy wypadku.

Plan Uniwersalny – zabezpieczenie i dbanie

Aktualna propozycja AXA jednocześnie liczy na planie zabezpieczenie swoich ubezpieczeniowego a wkłada nadzieję wkładania w konstrukcjach funduszy kapitałowych. Również w ramach Systemu Uniwersalnego ubezpieczony może składać oszczędności na emeryturę lub edukację dzieci. Że osoba ubezpieczona umrze przed dokonaniem sezonu utrzymywania polisy, jej linia uzyska odszkodowanie w wysokości 10-krotności składki rocznej lub łączną kwotę polisy, gdyby jej zaleta jest ogromniejsza niż suma ubezpieczenia.

Zabezpieczenie na siłę potrzeb, czyli System Ochronny AXA

Plan Ochronny AXA to niesłychanie nietypowe rozwiązanie dla pań, jakie wymagają zrobić kompleksowy, indywidualnie dopasowany do niedawnych potrzeb, plan ubezpieczeniowy. W ramach tego pomysłu możemy połączyć kilka wariantów ubezpieczeń oraz oddawać za nie jedną składkę. Propozycja ta uznaje nie tylko ochronić naszych kochanych na przypadek naszej śmierci, lecz te chronić ich zdrowie także utrzymanie. Plan obejmuje również finansową pomoc własnego dziecka jeżeli zachoruje, straci rodziców pożądaj w chwili zdobycia w samodzielne życie.

Gdy dobrać najkorzystniejszą ofertę?

Wymienione wysoce zamiary więc zaledwie kilka przykładów z wielkiej kolekcje tego środowiska ubezpieczeniowego. Osoby zainteresowane polisą na przeżycie, turystyczną, komunikacyjną, lub te wypadkową powinny skontaktować się z AXA Olsztyn: ul. Marii Skłodowskiej-Curie 18/20, Olsztyn, Tel.: +48896798400.